Kalekim Dolum Makinesi

Dolum makinalarımız lineer, rotatif ve manuel dolum olmak üzere 3 grup altında; gıda, kimya ve deterjan sektörleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Referanslar bölümünden çalıştığımız firmaları görebilirsiniz.

Dolum Makinaları, çeşitli yoğunluktaki sıvıların, çeşitli yoğunluktaki toz ürünlerin, granül ürünlerin ve taneli ürünlerin doldurulma işlemlerinin yapılabilmesi için üretilmiş olan makine çeşitleridir. Kalekim dolum makinaları, dolumu gerçekleştirilecek ürün çeşidine uygun olacak şekilde; krem ve macun dolum makineleri, sıvı dolum makineleri, toz dolum makineleri, granül dolum makineleri, çuval dolum makineleri ve terazili dolum makineleri olarak altı farklı kategoride üretimi gerçekleştirilmektedir. Dolum makina çeşitleri, düşük ve orta ölçekli üretimlerde ihtiyaç duyulan tüm sıvı, toz, granül ve taneli ürünlerin kolayca doldurulması için idealdir. Dolum makinaları içerisinde; sıvı dolum makinası, granül dolum makinası, terazili dolum makinası, çuval dolum makinası ve benzeri birçok dolum makinası çeşidi yer almaktadır. Dolum makina modellerinin hepsinde, makinanın ürüne temas ettiği nokta antibakteriyel hijyenik malzemelerden üretilmektedir. Böylelikle dolum işlemlerinde temizlik ve hijyen açısından tam verimlilik sağlanmaktadır. Özellikle gıda dolum makinası alacakların hijyen konusuna ayrıca dikkat etmeleri gereklidir. Kalekim dolum makinası çeşitleri, dolum ölçü ve miktarları ayarlanabilir özelliktedir. Bu açıdan kullanıcılara oldukça kolaylık sağlayan yarı otomatik dolum makinası ve tam otomatik dolum makinası modellerinde, ürün dolumlarındaki kayıpları minimum seviyeye indirmektedir. Dolum makina modelleri ile cam şişe, plastik şişe, kavanoz, bidon ve benzeri çeşitli kapların içerisine dolum işlemleri yapılabilmektedir. Dolum makinası özelliğine paralel olarak dolum makinası fiyatlarının farklılık gösterdiğini belirtelim.

Çeşitli yoğunluktaki toz, sıvı, granül ve taneli ürünlerin dolum işlemlerini hızlandıracak ve kolaylaştıracak olan dolum makinası fiyatları ve dolum makinası özelliklerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Dolum makina çeşitlerinden ihtiyacınız olan makina modelini Renas makinadan uygun ve indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.